Diagnostyka i leczenie chorób neurologicznych:

• choroba Parkinsona

• choroby układu nerwowo -mięśniowego

• bóle głowy

• bóle kręgosłupa

• udar mózgu

• polineuropatie

• badania okresowe do pracy


Lekarz neurolog

W naszym gabinecie okulistycznym, zajmujemy się pacjentami, którzy cierpią na choroby neurologiczne. Leczymy chorych neurozwyrodnieniowo, w tym przypadku szczególnie osoby cierpiące na chorobę Parkinsona.

Neurolog Łódź

neurolog ŁódźW zakres naszych usług wchodzi diagnostyka oraz leczenie chorób neurologicznych, chorób naczyniowych mózgu u pacjentów po udarze, a także leczenie chorób nerwowo-mięśniowych. Oferujemy profesjonalną pomoc w problemach z bólami głowy, które mogą być przyczyną poważnych zaburzeń, a także pomoc w zakresie polineuropatii, bóli kręgosłupa, choroby Parkinsona. W naszym gabinecie Oczyvista w Łodzi, mogą Państwo wykonać okresowe badania, niezbędne do pracy.
Posiadamy doświadczenie w dziedzinie leczenia schorzeń neurologicznych, wieloletnią praktykę, profesjonalny sprzęt oraz odpowiednie podejście do pacjentów, którzy powierzają nam swoje zdrowie. Przeprowadzane przez nas terapie neurologiczne dają zadowalające efekty. Szeroki zakres usług związanych z badaniem, diagnostyką oraz leczeniem chorób układu neurologicznego sprawia, że pacjenci chętnie wybierają nasz gabinet.

Leczenie bólu głowy i choroby Parkinsona

Oferujemy badania, które pozwolą Państwu i nam, jako lekarzom neurologom, odkryć przyczynę uciążliwych bóli głowy, które mogą prowadzić do poważnych chorób i zaburzeń. Wyniki badań otrzymują Państwo bez czekania w długich kolejkach, dzięki czemu szybko i skutecznie można podjąć leczenie.

Obecnie w aptekach znajduje się szeroki wybór leków przeciwbólowych, które są dostępne bez recepty. Nie w każdym przypadku jednak, leki kupione na własną rękę są rozwiązaniem na powracający problem. Jeśli bóle głowy są niezwykle uciążliwe, często się nasilają i towarzyszą im inne, niepokojące objawy, warto zgłosić się do nas. Jako neurolodzy z doświadczeniem, wiemy jak pomóc i jaką terapię neurologiczną zastosować, aby bóle głowy odeszły w niepamięć.

Zajmujemy się również osobami cierpiącymi na chorobę Parkinsona. Jest choroba, która postępuje powoli, lecz samoistnie, prowadząc do pojawienia się niekontrolowanego drżenia, spowolnionych ruchów oraz zmian w psychice. Choroba Parkinsona dotyka przede wszystkim osoby w podeszłym wieku, lecz zdarza się, że cierpią na nią także młodzi ludzie. Sposobów na leczenie tej choroby jest wiele, lecz my, jako lekarze neurolodzy z wieloletnią praktyką i wiedzą, oferujemy badania, które dostarczą nam niezbędnych informacji, na podstawie których, podejmujemy się leczenie choroby Parkinsona. Wykorzystujemy do tego specjalnie opracowane terapie neurologiczne, które przynoszą zaskakujące efekty.

Borykając się z bólami głowy, polineuropatią, bólami kręgosłupa, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych wyspecjalizowanych neurologów, którzy oferują swoją pomoc w gabinecie Oczyvista w Łodzi. Zajmujemy się pacjentami po udarach mózgu, osobami ze schorzeniem nerwowo-mięśniowym, a także innymi chorobami neurologicznymi.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego łódzkiego gabinetu okulistycznego, gdzie oprócz okulistów, pracują także profesjonalni i doświadczeni lekarze neurolodzy.