Diagnostyka i leczenie chorób neurologicznych:

• choroba Parkinsona

• choroby układu nerwowo -mięśniowego

• bóle głowy

• bóle kręgosłupa

• udar mózgu

• polineuropatie

• badania okresowe do pracy


Lekarz neurolog

Świadczymy usługi diagnostyczne i lecznicze w chorobach neurologicznych. Zakres naszej działalności obejmuje diagnostykę chorób nerwów i mięśni (chorób nerwowo-mięśniowych): wykonujemy badania elektroneurograficzne (ENG) i elektromiograficzne (EMG). Ponadto zajmujemy się leczeniem chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.

Neurolog Łódź

neurolog ŁódźW zakres naszych usług wchodzi diagnostyka oraz leczenie chorób neurologicznych t.j: chorób naczyniowych mózgu u pacjentów po udarze, chorób nerwowo-mięśniowych. Oferujemy profesjonalną pomoc w  bólach głowy,  polineuropatii, bólach kręgosłupa, chorobach neurozwyrodnieniowych t.j. choroba Parkinsona. Wykonujemy specjalistyczne konsultacje neurologiczne dla celów medycyny pracy.
Posiadamy doświadczenie, profesjonalny sprzęt, wyróżniamy się indywidualnym podejściem do pacjenta, którzy powierza nam swoje zdrowie. Przeprowadzane przez nas terapie neurologiczne dają zadowalające efekty. Szeroki zakres usług związanych z badaniem, diagnostyką oraz leczeniem chorób układu neurologicznego sprawia, że pacjenci chętnie wybierają nasz g

Oferujemy Państwu szczegółowe i kompleksowe badania diagnostyczne, wyniki badań otrzymują Państwo bez czekania w długich kolejkach, dzięki czemu szybko i skutecznie można podjąć leczenie.

Obecnie w aptekach znajduje się szeroki wybór leków przeciwbólowych, które są dostępne bez recepty. Nie w każdym przypadku leki kupione na własną rękę są rozwiązaniem na powracający problem z bólem. Jeśli bóle głowy są niezwykle uciążliwe, często się nasilają i towarzyszą im inne, niepokojące objawy, warto zgłosić się do nas. Jako neurolodzy z doświadczeniem, wiemy jak pomóc i jaką terapię neurologiczną zastosować, aby bóle głowy odeszły w niepamięć. Zajmujemy się również pacjentami z objawami zespołu parkinsonowskiego o różnej etiologii. Objawy tych chorób t.j. drżenie, spowolnienie ruchowe czy sztywność mięśni bywają częstą przyczyną wizyt w gabinecie neurologicznym, dotykają one przede wszystkim osób w podeszłym wieku, lecz zdarzają się także u młodych pacjentów.  W leczeniu opieramy się na najnowszych wytycznych ekspertów z kraju i zagranicy,  wykorzystujemy specjalnie opracowane terapie neurologiczne, które poprawiają funkcjonowanie pacjentów oraz ułatwiają sprawowanie opieki najbliższym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego łódzkiego gabinetu neurologicznego.