Już 18 marca 2017 r. o godz.12 otwarcie salonu optycznego w naszym gabinecie.

Znajdą Państwo u nas okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne dla dzieci i dla dorosłych, b.dobrych firm w atrakcyjnych cenach.

Dostępne są u nas również soczewki kontaktowe jednodniowe i miesięczne.

Pracujemy na najlepszych dostępnych materiałach.

Cena pełnej wizyty okulistycznej z badaniem dna oka przy zakupie okularów będzie obniżona o 50%.

Zapraszamy serdecznie!

Otwarte pon-pt w godz.13-18 oraz w niektóre soboty w godz.12-15


Salon optyczny Łódź

Prowadzimy profesjonalny salon optyczny, który został otwarty w naszym gabinecie okulistycznym w Łodzi. Oferujemy Państwu korekcyjne okulary oraz okulary przeciwsłoneczne, dostępne także dla dzieci.
Nasz nowopowstały salon optyczny cieszy się popularnością, gdyż ceny okularów korekcyjnych są bardzo atrakcyjne, a cały asortyment pochodzi od znanych i najlepszych firm.

Salon optyczny dla dzieci

salon optyczny łódź

Jako okuliści z doświadczeniem oraz praktyką, służymy pomocą w problemach związanych ze wzrokiem nie tylko u dorosłych, ale także u dzieci. Właśnie dlatego nasz salon optyczny posiada także okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne okulary, dobierane odpowiednio dla najmłodszych pacjentów.
Szukając w Łodzi dobrego salonu optycznego dla dzieci, warto zapoznać się z naszą ofertą, gdyż oprócz optyka, prowadzimy także gabinet okulistyczny, lecząc i pomagając w różnych dolegliwościach i wadach wzroku. Dzięki temu, że we własnym gabinecie przyjmujemy tak liczne grono pacjentów, wciąż zyskujemy cenne doświadczenie. Wykonujemy badania wzroku, dobierając następnie w naszym salonie optycznym idealne okulary dla dzieci lub dorosłych.

Oferujemy między innymi diagnostykę oraz leczenie jaskry, zaćmy, zapalenia błony naczyniowej oka, chorób spojówek i rogówki, a także wykonujemy komputerowe badanie wzroku lub okresowe badania niezbędne do pracy. Ponadto przeprowadzamy także zabieg płukania kanałów nosowo łzowych i usunięcia gradówki.

Profesjonalny salon optyczny Łódź

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie w dziedzinie okulistyki oraz neurologii, ale także umiejętność profesjonalnego podejścia do pacjenta. Każdy problem, z którym przychodzą Państwo do nas, jest dla nas sprawą priorytetową, zatem służymy pomocą, wiedzą i praktyką w kwestii doboru odpowiednich okularów korekcyjnych.
Jest to niezwykle istotne, aby dobrane w salonie optycznym korekcyjne okulary, były idealnie wybrane do wady wzroku. Właśnie dlatego, w naszym gabinecie okulistycznym Oczyvista, wykonają Państwo badania wzroku i będą mogli skorzystać z możliwości diagnostyki chorób oczu, a następnie natychmiastowo otrzymają Państwo profesjonalną pomoc w trakcie doboru korekcyjnych okularów w naszym salonie optycznym w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy.