HOME / Lekarze / Okulista Tomasz Włodarczyk

Tomasz Włodarczyk – Specjalista chorób oczu

 Jestem specjalistą chorób oczu,mikrochirurgiem oka. Urodziłem się w Łodzi, gdzie w 2003r. ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej. Specjalizację z okulistyki odbywałem w Oddziale Okulistycznym Szp.im. Dr.K. Jonschera w Łodzi,którą ukończyłem w kwietniu 2010r. Specjalizuję się w schorzeniach tj.:zaćma,jaskra,schorzenia siatkówki(w tym retinopatia cukrzycowa), zmiany na powiekach,zaburzenia wad refrakcji.

Mam doświadczenie w operowaniu zaćm metodą fakoemulsyfikacji z wszczepem sztucznej soczewki(ponad 4000 wykonanych operacji zaćmy),laserowaniu w zaćmie wtórnej i schorzeniach siatkówki oraz zabiegach operacyjnych na powiekach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystawa Chirurgów Zaćmowych i Refrakcyjnych.Odbyłem wiele staży z zakresu chirurgii okulistycznej w kraju i zagranicą m.in.Wetlab Phacoeumsyfication Course w Wiedniu w 2010r.Uczestniczę w zjazdach okulistycznych w kraju i zagranicą m.in.European Society of Cataract and Refractive Surgeons-ESCRS-Mediolan 2012r;European Society of Ophthalmology-SOE-Kopenhaga 2013r.;European Vitreoretinal Society-EVRS-Rodos-2013r.
Operuję zaćmy oraz inne schorzenia narządu wzroku w ośrodku All-med w Łodzi oraz w Oddziale Okulistycznym Szpitala im. Dr. K. Jonschera w Łodzi.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X
X