Oczy-Vista

Gabinet okulistyczny i neurologiczny Łódź

Ophthalmology and Neurological Consulting Room

Okulista i Neurolog Łódź

Leczenie zaćmy, jaskry, diagnostyka i leczenie chorób neurlogicznych!

Tym się zajmujemy

Gabinet okulistyczny Oczy-Vista Łódź

Coraz więcej osób, również młodzieży, cierpi na wady wzroku. Ponadto, częstą chorobą oczu, z którą zmagają się miliony osób na świecie, jest jaskra. Aby pomóc w leczeniu tej poważnej dolegliwości oraz innych wad wzroku, stworzyliśmy profesjonalny gabinet okulistyczny, powstały w Łodzi.

Gabinet okulistyczny Oczy-Vista Łódź
Okulistyka – okulista dziecięcy

Okulistyka – okulista dziecięcy

W naszym gabinecie okulistycznym Oczyvista, pracują specjaliści, okuliści, którzy posiadają doświadczenie i wieloletnią praktykę. Wiedza zdobyta na przestrzeni lat, pozwala nam skutecznie leczyć zaćmę, jaskrę i wady wzroku, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci. Oprócz badań, diagnostyki i leczenia chorób oczu u dorosłych, oferujemy także usługi okulistyczne dla dzieci. Jako profesjonalni okuliści dziecięcy, potrafimy odpowiednio podejść do małych pacjentów, przeprowadzając badania i niezbędne zabiegi w jak najmniej nieprzyjemny sposób.

Gabinet neurologiczny Łódź

Świadczymy usługi diagnostyczne i lecznicze w chorobach neurologicznych. Zakres naszej działalności obejmuje diagnostykę chorób nerwów i mięśni (chorób nerwowo-mięśniowych): wykonujemy badania elektroneurograficzne (ENG) i elektromiograficzne (EMG). Ponadto zajmujemy się leczeniem chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.

Oferujemy profesjonalną pomoc w  bólach głowy,  polineuropatii, bólach kręgosłupa, chorobach neurozwyrodnieniowych t.j. choroba Parkinsona. Wykonujemy specjalistyczne konsultacje neurologiczne dla celów medycyny pracy.

Gabinet neurologiczny Łódź
Neurolog Łódź

Neurolog Łódź

W zakres naszych usług świadczonych w gabinecie neurologicznym w Łodzi wchodzi diagnostyka oraz leczenie chorób neurologicznych t.j: chorób naczyniowych mózgu u pacjentów po udarze, chorób nerwowo-mięśniowych.

Neurolog przyjmujący Państwa w naszym gabinecie Oczy-Vista Łodź posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie diagnostyki oraz leczenia wszelkich chorób neurologicznych.

Warto wspomnieć, że wyróżniamy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do pacjenta, którzy powierza nam swoje zdrowie. Przeprowadzane przez nas terapie neurologiczne dają zadowalające efekty. Szeroki zakres usług związanych z badaniem, diagnostyką oraz leczeniem chorób układu neurologicznego sprawia, że pacjenci chętnie wybierają nasz gabinet!

Zamów wizytę

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego formularza, aby w szybki i wygodny sposób dowiedzieć się o najbliższych wolnych terminach naszych specjalistów!

Korzystając z niniejszego formularza, mogą Państwo zgłosić swoją chęć wizyty w wybranym terminie u okulisty lub neurologa w gabinecie Oczy-Vista Łódź.

Lekarz informacje

Wybrałeś - brak

chevron_left chevron_right
 • Niedz
 • Pon
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • Sob

  Pacjent informacje

  * - pola obowiązkowe

  Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

  X
  X